Share Week #2

Lubie się spóźniać. Czym w końcu jest kilka dni w stosunku do wieczności?

W zeszłym roku notka w ramach akcji shareweek robionej przez Andrzeja z jestkultura.pl była po czasie. Teraz też mam poślizg. Nic to. Do dzieła:

Pokolenie Ikea – było już, ale przez rok dalej jestem pod wrażeniem. Z Piotrkiem zrobiłem wywiada pierwszego w moim i jego życiu. No i wiszę mu cały czas recenzje książki. A on dalej wrzuca swoje zacne kawałki.

Gra Jansona – brzydal a podrywacz. Jak nie kłamie to podrywacz z sukcesami więc zna się na rzeczy. A jak kłamie to pięknie, więc na jedno wychodzi. Wspomnienie należy mu się nie tylko za niezłe teksty ale i za podlinkowanie równie pięknego blogaska, który i ja polecę:

Anastazja – chyba nie P. Anastazja ładnie pisze. A w zasadzie jeździ po facetach jak ruski czołg po ogródkach działkowców. W sensie bezlitośnie. I like it.

Wyszło – kolejne odkrycie ostatnich dni bo i od niedawna twór zaistniały w sieci. Wyszło robione przez gości od weszło. Piłki nie kumam, nie trawie, i uważam za pasję troglodytów. Wyszło to jednak coś z zupełnie innej beczki. Tej z miodem. Nie za bardzo to blog bo raczej portal ale fakdesystem a nusz (nóż/nuż/nórz/nurz/nósz) jak podlinkuje dadzą mi robotę i będę im pisał teksty o szydełkowaniu.

Michał Górecki – i na koniec ktoś z blogowego kółka wzajemnej adoracji. Wiecie to takie kółko, które ma blogi, pisze o pisaniu na blogach, o zarabianiu na blogach, o wywiadach z blogerami, i marketingu na blogach, jest znane z tego że bywa na imprezach blogowych oraz troszeczkę z powodu tych powyższych rzeczy, no i na samym końcu wrzuca czasem notki blogowe czyli o dupie maryny jak bozia przykazała. Michał ma blogów tysiąc pińcet i prowadzi sklep koszulkowo.com. Wyróżnia się z kółka tym, że zachowuje proporcje w tematyce: tak mniej więcej blogokółko połowa i pierdoły jak przystało na klasycznego blogaska połowa druga.

A teraz się obrażam bo nawet spamblogi mnie nie linkują. Chuj wam w ucho. Taki los geniuszy, że wyprzedzają epokę.

Posted in Qatryk poleca and tagged .