by qatryk | 12 lutego 2015 Polataliśmy sobie. Co prawda na zdjęciu nie my tylko full pro. W każdym razie dobry fun Polataliśmy sobie. Co prawda na zdjęciu nie my tylko full pro. W każdym razie dobry fun. #flyspot #indoor #skydiving #fun Zobacz w Instagram Podobało się? Daj szanse innym przeczytać, nie bądź sknera i podziel się: Share on Facebook (Otwiera się w nowym oknie) Facebook Share on X (Otwiera się w nowym oknie) X Więcej Drukuj (Otwiera się w nowym oknie) Drukuj Email a link to a friend (Otwiera się w nowym oknie) E-mail Share on LinkedIn (Otwiera się w nowym oknie) LinkedIn Share on Pinterest (Otwiera się w nowym oknie) Pinterest Share on Reddit (Otwiera się w nowym oknie) Reddit Udostępnij na Tumblr (Otwiera się w nowym oknie) Tumblr Powiązane
Zostaw odpowiedź